Hanka Brožková

ja nove

„Dobrá fotografie je ta, která dělá radost.”

Hanka se Standou založili v roce 2012 HSphoto. Od té doby se intenzivně věnuje svatební fotografii. Našla se ovšem také v politické fotografii. Od roku 2013 pracuje jako externí fotograf Kanceláře prezidenta republiky. Spolupracovala také s několika ministerstvy.  Její práce ji umožňuje hodně cestovat, setkává se pravidelně se zahraničními fotografy, kteří ji také inspirují. Je vyhledávaná i pro firemní eventy, fotografovala pro společnost Lidl či COTY. Má ráda kulturu, proto často fotografuje promo fotografie kapelám (Vlasta Horváth, Honza Křížek), dlouhá léta se pohybovala v divadelním prostředí (RockOpera Praha). Spolupracovala s časopisem Živnostenské listy. Zastává stejný názor jako indiáni – fotografie krade duši, proto ji neuvěřitelně baví portréty. Její hravost se zase uplatňuje při focení dětí.

Kde najdete Hanku: Instagram, Facebook

Kompletní portfolio naleznete www.Brozkova.cz

Ukázka tvorby

Jana Šrámková

„Můj záměr je dělat fotografie každému na míru.”

Jana přišla do HSphoto v roce 2016. Hanka se Standou věděli, že potřebují třetí posilu, ale dlouho hledali někoho, kdo jim sedne profesně i lidsky a u Jany to našli. Do HSphota přinesla čerstvý vítr, neboť se specializuje nejen na svatby, ale také na fotografování dětí, newborn, křtin, budoir. A tak s Janou přišla i specifická jemnost fotografií, kterou si osvojili všichni členové HSphota.

Kde najdete Janu: Osobní webové stránky, Instagram, Facebook

Ukázka tvorby

Standa Novotný

Fotograf je tak dobrý, jak je dobrá jeho poslední fotografie.”

Standa byl ten, který vymyslel koncept dvou fotografů na svatbě. ​Do HSphoto přinesl mužský pohled – technickou preciznost i nadhled. V jeho portfoliu naleznete práci pro TV Prima, Photorobot, pro mediální agenturu Mediafax, Report. Jeho tvorba zaujala i Divadla Pražská, Pražský Deník nebo Právo.