Kdo se skrývá za značkou HSphoto

Ač jsme všichni jiní, máme společné vlastnosti. Naše práce nás baví a je pro nás koníčkem (vlastně koněm). Vážíme si toho, protože víme, že ne každý má takové štěstí. I z tohoto důvodu se snažíme na naší tvorbě neustále pracovat, posouvat ji dál. Sledujeme trendy v zahraničí, ale zároveň k nim přistupujeme se zdravým rozumem. Po pracovní stránce si tak dobře rozumíme, protože jsme zároveň přátelé, a proto nás spolu baví trávit nejen letní víkendy na svatbách. A myslíme si, že ta radost  a pohoda je na naší tvorbě vidět.

Hanka Brožková

„Dobrá fotografie je ta, která dělá radost.“

Kromě toho Hanka je ta, která se stará o webové stránky, propagaci a komunikaci s vámi.

​Hanka se Standou založili v roce 2012 HSphoto. Od té doby se intenzivně věnuje svatební fotografii. Našla se ovšem také v politické fotografii. Od roku 2013 pracuje jako externí fotograf v Kanceláři prezidenta republiky, průběhu let také spolupracovala s několika ministerstvy.  Její práce ji umožňuje hodně cestovat, setkává se pravidelně se zahraničními fotografy, kteří ji také inspirují. Je vyhledávaná i pro firemní eventy, fotografovala pro společnost Lidl či COTY. Má ráda kulturu, proto  často fotografuje promofotografie kapelám (Vlasta Horváth, Honza Křížek), dlouhá léta se pohybovala v divadelním prostředí (RockOpera Praha). Spolupracovala s časopisem Živnostenské listy. Zastává stejný názor jako indiáni – fotografie krade duši, proto ji neuvěřitelně baví portréty. Její hravost se zase uplatňuje při focení dětí.

Kde najdete Hanku: Osobní webové stránky, Instagram, Facebook

Standa Novotný

“ Fotograf je tak dobrý, jak je dobrá jeho poslední fotografie.“

Standa byl ten, který vymyslel koncept dvou fotografů na svatbě. ​Do HSphoto přinesl mužský pohled – technickou preciznost i nadhled. V jeho portfoliu naleznete práci pro TV Prima, Photorobot, pro mediální agenturu Mediafax, Report. Jeho tvorba zaujala i Divadla Pražská, Pražský Deník nebo Právo.

Jana Šrámková

„Můj záměr je dělat fotografie každému na míru.“

Jana přišla do HSphoto v roce 2016. Hanka se Standou věděli, že potřebují třetí posilu, ale dlouho hledali někoho, kdo jim sedne profesně i lidsky a u Jany to našli. Do HSphota přinesla čerstvý vítr, neboť se specializuje nejen na svatby, ale také na fotografování dětí, newborn, křtin, budoir. A tak s Janou přišla i specifická jemnost fotografií, kterou si osvojili všichni členové HSphota.

Kde najdete Janu: Osobní webové stránky, Instagram, Facebook